۲۲۰۴۵۷۹۱ info@golkarsys.com

راهکارهای کشف تقلب و مبارزه با پولشویی شرکت CustomerXPs برای دومین سال متوالی در فهرست Chartis RiskTech Quadrant قرار گرفت.

در گزارش ارزیابی  راهکارهای  مدیریت ریسک جرایم مالی(FCRM)  که توسط موسسه تحقیقاتی ریسک چارتیس در دسامبر ۲۰۱۷ منتشر شد، CLARI5 پلت‌فرم جامع مبارزه با جرایم مالی مربوط به شرکت CUstomerXPs در  بخش کشف تقلب و مبارزه با پولشویی در فهرست Chartis RiskTech Quadrant قرار گرفت.

بنابر این گزارش،  دو مساله در حال حاضر بر سیستم‌های مبارزه با جرایم مالی تاثیر زیادی گذاشته است و آنها را از توجه به جرایم به سوی نیازمندی‌های قانونی کشانده است:

  • حجم بیشتری از گزارش‌های رگولاتوری به ویژه گزارش مربوط به فعالیت‌های مشکوک
  • روابط پیچیده‌تر مالی که ناشی از ظهور فین‌تک‌ها، پیوستگی‌های بانکی و بانکداری باز است.

روندهای جدید در حوزه جرایم مالی، طبقه‌بندی جدید از سیستم‌های مبارزه با جرایم مالی  شامل مبارزه با پولشویی، شناسایی مشتری، نظارت بر افراد تحت نظر و پایش معاملات از جمله موارد  این گزارش است. به نظر چارتیس مقابله با چالش‌های این حوزه با کمک تکنولوژی و تخصیص بودجه و نیروی انسانی بیشتر، همچنین فرآیندهای مناسب بستگی دارد.

درباره CustomerXPs: این شرکت هندی که به طور تخصصی در حوزه مبارزه با جرایم مالی به صورت آنلاین کار می‌کند، هم‌اکنون در ۱۵ کشور موفق شده است محصولات خود را پیاده‌سازی نماید و نزدیک به ۵ درصد کل تراکنش‌های بانکی دنیا را نظارت و پایش می‌کند.